Klubbat för:
9 600 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
KHULA KHUD, 1800-tal, etsad och graverad dekor samt med tauschering, höjd ca 60 cm
Zustandsbeschreibung
Skador
481430
2017-09-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner