Khula Khud

Khula Khud
Khula Khud
Khula Khud
Khula Khud
Khula Khud
Khula Khud

Klubbat för:

9 600 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

KHULA KHUD, 1800-tal, etsad och graverad dekor samt med tauschering, höjd ca 60 cm

Zustandsbeschreibung

Skador

481430

2017-09-24