Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JERK WERKMÄSTER (1896-1978): "Majgreven", signerad och daterad 1918, kolorerat träsnitt, bildmått ca 12x19 cm
481435
2017-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här