Jerk Werkmäster

Jerk Werkmäster
Jerk Werkmäster

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JERK WERKMÄSTER (1896-1978): "Majgreven", signerad och daterad 1918, kolorerat träsnitt, bildmått ca 12x19 cm

481435

2017-09-03