Karin Ögren oljemålning

Karin Ögren oljemålning
Karin Ögren oljemålning
Karin Ögren oljemålning
Karin Ögren oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

KARIN ÖGREN (född 1956): "Komposition", signerad och daterad a tergo Karin Ögren 1989, olja på duk, ca 40x350 cm, oramad

Smärre krackeleringar

481438

2017-09-03