Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
KARIN ÖGREN (född 1956): "Komposition", signerad och daterad a tergo Karin Ögren 1989, olja på duk, ca 40x350 cm, oramad
Smärre krackeleringar
481438
2017-09-03