Olle Baertling färgserigrafi

Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Denu, färgserigrafi, 1960, signerad och numrerad Baertling 43/100, bildmått ca 74x38

Fläck/gulnad i papprets nedre del

481455

2017-09-03