Oidentifierad konstnär gipsrelief

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Relief i gips med bataljscen, signerad Lavastre, mått inklusive ram ca 32x39 cm

Mindre skador/lagningar

481491

2017-09-07