Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1800-tal, bemålad i grått, 3 lådor, invändigt med hyllplan, höjd ca 108, 155x52 cm, nyckel medföljer

Åldersrelaterat slitage, färgbortfall, låset fungerar ej, dörrar något sneda

481498

2017-09-03