Skänk
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNK, 1800-tal, bemålad i grått, 3 lådor, invändigt med hyllplan, höjd ca 108, 155x52 cm, nyckel medföljer
Åldersrelaterat slitage, färgbortfall, låset fungerar ej, dörrar något sneda
481498
2017-09-03