Soffa tidigt 1900-tal

Soffa tidigt 1900-tal
Soffa tidigt 1900-tal
Soffa tidigt 1900-tal
Soffa tidigt 1900-tal
Soffa tidigt 1900-tal
Soffa tidigt 1900-tal
Soffa tidigt 1900-tal
Soffa tidigt 1900-tal
Soffa tidigt 1900-tal
Soffa tidigt 1900-tal
Soffa tidigt 1900-tal
Soffa tidigt 1900-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA , enligt uppgift Taserud, Arvika, tidigt 1900-talet, björk, delvis skuren dekor, klädd i grönt sammet, längd 207, höjd 85, sitthöjd 45 cm

kompletterad, något omarbetade ben, mindre slitage

481502

2017-09-05