John Ahlgren

John Ahlgren
John Ahlgren
John Ahlgren
John Ahlgren

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN AHLGREN (född 1934): Komposition med insekter, signerad samt daterad -67, olja på duk, ca 100x104 cm

481511

2017-09-09