H Öfverström

H Öfverström
H Öfverström
H Öfverström
H Öfverström

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Eka, signerad H Öfverström, olja på duk, ca 50x60 cm

481515

2017-09-09