Golv/bordskandelaber förgylld

Golv/bordskandelaber förgylld
Golv/bordskandelaber förgylld
Golv/bordskandelaber förgylld
Golv/bordskandelaber förgylld
Golv/bordskandelaber förgylld
Golv/bordskandelaber förgylld
Golv/bordskandelaber förgylld
Golv/bordskandelaber förgylld

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KANDELABER, 1800-tal, senempire, förgylld brons, för sju ljus, dekor med akantusblad, på klofötter, höjd ca 96 cm

481541

2017-09-04