Karmstolar 1 par Eva design Bruno Mathsson

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Eva", karmstolar, 1 par, bok, sadelgjord, stämplade Firma Karl Mathsson 1976, sitthöjd ca 40 cm

Senare sadelgjord, ej originalskruvar, bruksslitage, fläckar

481542

2017-09-11