Karmstolar Eva 1 par design Bruno Mathsson

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Miranda", karmstolar, 1 par, bok, sadelgjord, stämplade Firma Karl Mathsson 1976, sitthöjd ca 40 cm

Senare sadelgjord, ej originalskruvar, bruksslitage, fläckar.

481543

2017-09-11