Bokhylla Nordiska Kompaniet

Bokhylla Nordiska Kompaniet
Bokhylla Nordiska Kompaniet
Bokhylla Nordiska Kompaniet
Bokhylla Nordiska Kompaniet
Bokhylla Nordiska Kompaniet
Bokhylla Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, bokhylla, 3 sektioner, 1900-talets mitt, underskåp med dörrar, överskåp med hyllplan, nermonterbart system, höjd ca 210, bredd 3x95 cm

Bruksslitage, vissa skador

481550

2017-09-03