Karmstol Lindome
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, sengustaviansk, Lindome, 1820/30-tal, svartbemålad med guldfärgade detaljer, rak ryg med träskuren dekor, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 47 cm
Renoverad, kompletterad, senare bemålning, textil med skador
481553
2017-09-03