Karmstol Lindome

Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, sengustaviansk, Lindome, 1820/30-tal, svartbemålad med guldfärgade detaljer, rak ryg med träskuren dekor, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 47 cm

Renoverad, kompletterad, senare bemålning, textil med skador

481553

2017-09-03