Skulptur alabaster

Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster
Skulptur alabaster

Klubbat för:

4 800 SEK

7 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, Törnutdragaren, gipsalabaster, höjd ca 62 cm.

Lagningar, förstärkt botten

481557

2017-09-03