Figurienr i porslin Triebner, Ens & Co

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 1 par, rokokosällskap, porslin, omkring 1900, Triebner, Ens & Co (1894-1910), Tyskland, bemålad dekor, och förgylld dekor, höjd ca 18 cm

obetydligt nagg

481568

2017-09-03