Bestick silver Finland

Bestick silver Finland
Bestick silver Finland
Bestick silver Finland
Bestick silver Finland
Bestick silver Finland
Bestick silver Finland
Bestick silver Finland
Bestick silver Finland

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOPPSLEV, STRÖSKED, KOMPOTTSKED, MATSKED, silver, modell snäck, stämplade Finland, delvis förgyllda, soppslevens längd 33 cm, totalvikt ca 320 g

Med monogram, slitage

481620

2017-09-03