Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOPPSLEV, STRÖSKED, KOMPOTTSKED, MATSKED, silver, modell snäck, stämplade Finland, delvis förgyllda, soppslevens längd 33 cm, totalvikt ca 320 g
Med monogram, slitage
481620
2017-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här