Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, empire, sannolikt Göteborg, förgyll delvis mörkpatinerad, krön med urna, fasetterat, höjd ca 77x81 cm

Smärre slitage

481630

2017-09-04