Skålfat WMF Ikora

Skålfat WMF Ikora
Skålfat WMF Ikora
Skålfat WMF Ikora
Skålfat WMF Ikora
Skålfat WMF Ikora
Skålfat WMF Ikora
Skålfat WMF Ikora
Skålfat WMF Ikora

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SKÅLFAT, WMF Ikora, designad 1938, stämplat WMF IKORA GERMANY SILVERPLATE, diameter 35, höjd 8,5 cm

Kuntoraportti

Slitage, repor, kanten med nagg

481642

Päivämäärä:

2017-09-03