Skålfat WMF Ikora
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SKÅLFAT, WMF Ikora, designad 1938, stämplat WMF IKORA GERMANY SILVERPLATE, diameter 35, höjd 8,5 cm
Kuntoraportti
Slitage, repor, kanten med nagg
481642
Päivämäärä:
2017-09-03