Ljusstake Tyskland silver
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LJUSSTAKE, silver, empire, dekor av lejontassar, palmetter, lös ljusmanschett, stämplad, Tyskland, 1800-talets mitt, vikt 440 gram
Manschett med bucklor, något sned, dekorelement saknas
481645
2017-09-03