Tobaksburkar i tenn

Tobaksburkar i tenn
Tobaksburkar i tenn
Tobaksburkar i tenn
Tobaksburkar i tenn
Tobaksburkar i tenn
Tobaksburkar i tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOBAKSBURKAR, 2 st, tenn, 1930-tal, varav en Ystad metall, höjd ca 12,5 resp 20 cm

Bucklor och gravyr

481653

2017-09-03