Konsolbord Régence

Konsolbord  Régence
Konsolbord  Régence
Konsolbord  Régence
Konsolbord  Régence
Konsolbord  Régence
Konsolbord  Régence
Konsolbord  Régence
Konsolbord  Régence
Konsolbord  Régence
Konsolbord  Régence
Konsolbord  Régence
Konsolbord  Régence

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KONSOLBORD, Régence, 1700-talets första hälft, träskuren dekor och pastellage, förgyllt, höjd 83, 129 x 64 cm

Skador, maskstunget, mindre sargdekor saknas, retuscher

481659

2017-09-03