Karl Axel Perssonemalj serigrafi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad i trycket K A Persson, emalj serigrafi, numrerad enl certifikat 72/298 (enl ficka à tergo), ca 60x42,5 cm

481670

2017-09-03