Haral Wiberg litografier

Haral Wiberg litografier
Haral Wiberg litografier
Haral Wiberg litografier
Haral Wiberg litografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): Bondmotiv, signerad Harald Wiberg, 167/350 resp 228/350, litografier, ca 24x28 cm

481687

2017-09-03