Ljusstakar senbarock

Ljusstakar senbarock
Ljusstakar senbarock
Ljusstakar senbarock
Ljusstakar senbarock
Ljusstakar senbarock
Ljusstakar senbarock
Ljusstakar senbarock
Ljusstakar senbarock

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st, senbarock, 1700-tal, Nordeuropa, mässing, oktogonala fotplattor, höjd 11-12 cm

Ena med lagning, ena ljuspipan ej ursprungligen tillhörande

481719

2017-09-04