Kommod jugend

Kommod jugend
Kommod jugend
Kommod jugend
Kommod jugend
Kommod jugend
Kommod jugend
Kommod jugend
Kommod jugend
Kommod jugend
Kommod jugend
Kommod jugend
Kommod jugend

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KOMMOD, med stenskiva, jugend, 1900-talets början, med skåpsdel och två lådor, mahognyfanér, höjd ca 99, 85x52 cm

Repor, skivans sarg med skada

481726

2017-09-04