Glasservis 130 dlr

Glasservis 130 dlr
Glasservis 130 dlr
Glasservis 130 dlr
Glasservis 130 dlr
Glasservis 130 dlr
Glasservis 130 dlr
Glasservis 130 dlr
Glasservis 130 dlr

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GLASSERVIS, 130 dlr, slipat glas, 1900-talets först hälft, bestående av, 7 rödvinsglas, 16 vitvinsglas, 15 champagnekupor, 18 starkvinsglas+19 gröna starkvinsglas, 16 likörglas, 12+2 snapsglas, 13 portvinsglas, 12 assietter

Bruksslitage

481728

2017-09-04