Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LEKSAKER, ca 47 st, mestadels elastolin och lineol, Tyskland 1930-50-tal, bestående av: soldater, varav 4 till häst, kanoner, pansarfordon i plåt samt borg i trä
Slitage, skador
481737
2017-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här