Elastolin ock linoleumfigurer

Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer
Elastolin ock linoleumfigurer

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LEKSAKER, ca 47 st, mestadels elastolin och lineol, Tyskland 1930-50-tal, bestående av: soldater, varav 4 till häst, kanoner, pansarfordon i plåt samt borg i trä

Slitage, skador

481737

2017-09-04