Axel Wallert etsning

Axel Wallert etsning
Axel Wallert etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL WALLERT (1890-1962): Resturangscen med kvinnoporträtt, signerad i blyerts Axel Wallert, signerad och daterad Wallert-18 i trycket, etsning, 15x11 cm

Gulnad

481740

2017-09-04