Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRTHA TYNELL (1856-1930), Motiv från Falsterbo, signerad "Falsterbo 1911 M Tynell", olja på duk, ca 48 x 72 cm
Proveniens: Fållans Gård, Trångsund
Märken, hål i duken
481741
2017-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här