Frithiof Berglung Olja

Frithiof Berglung Olja
Frithiof Berglung Olja
Frithiof Berglung Olja
Frithiof Berglung Olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITHIOF BERGLUND (1905-73): Blomsterstilleben, signerad Frithiof Berglund, olja på pannå, 27x36,5 cm

481742

2017-09-04