Holger JW Paul oljemålning

Holger JW Paul oljemålning
Holger JW Paul oljemålning
Holger JW Paul oljemålning
Holger JW Paul oljemålning
Holger JW Paul oljemålning
Holger JW Paul oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLGER JW PAUL (1900-tal), kvinna och ko, signerad Holger J.W. Paul 193?, olja på duk, ca 101 x 75 cm

481748

2017-09-04