Vas Kai Franck

Vas Kai Franck
Vas Kai Franck
Vas Kai Franck
Vas Kai Franck
Vas Kai Franck
Vas Kai Franck
Vas Kai Franck
Vas Kai Franck

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, Kai Franck, grön glasmassa, signerad, Nuutajärvi, daterad 65, höjd 12 cm

481755

2017-09-04