Soppslevar silver

Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOPPSLEVAR, 3 st, Ceson, 1985 respektive 1986, svaravde träskaft, SKEDAR, 2 st., silver, Otto Larsson, Landskrona 1913 resp. engelska stämplar BORDSSKYFFEL, nysilver med silverbeslag, engelska stämplar, SOPPSLEV, rokokostil, C R Carlström, TÅRTSPADE, nysilver, ostämplad

Bruksslitage

481756

2017-09-10