Rechaud och stekhuv

Rechaud och stekhuv
Rechaud och stekhuv
Rechaud och stekhuv
Rechaud och stekhuv
Rechaud och stekhuv
Rechaud och stekhuv
Rechaud och stekhuv
Rechaud och stekhuv
Rechaud och stekhuv
Rechaud och stekhuv

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RECHAUD med insats och uppfällbart lock, nysilver, empirestil, ostämplad, STEKHUV, nysilver, Maple & Co, London, höjd ca 20-22 cm

Bruksslitage, rechaudens lock med något dålig passform

481762

2017-09-10