Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, 4 st., tenn, 17/1800-tal, Sverige samt Tysklnad, diameter 18-52 cm
Skador, slitage och lagningar
481773
2017-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här