Skåp Malmsten

Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

CARL MALMSTEN, skåp, "Calmar Slott", 1950/60-tal, ek, skyltmärkt, höjd 178, 101x43 cm, nyckel medföljer

Zustandsbeschreibung

Slitage vid nyckelhål

481780

2017-09-05