Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
CARL MALMSTEN, skåp, "Calmar Slott", 1950/60-tal, ek, skyltmärkt, höjd 178, 101x43 cm, nyckel medföljer
Zustandsbeschreibung
Slitage vid nyckelhål
481780
2017-09-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner