Allmogeskåp

Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALLMOGESKÅP, 1800-tal, bemålat, daterat 1845, inrett med hyllplanhöjd ca 196, 135x48 cm, nyckel saknas

Renoverat, kompletterat bakstycke, delvis originalbemålning, åldersrelaterat slitage, maskstunget, skador, nyckel saknas

481797

2017-09-05