Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3-lådig, fanérad senare beslag i mässing, höjd ca 81, 115x60 cm
Särö
fanérskador, ngt blekt
481803
2017-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här