Rokokobyrå

Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3-lådig, fanérad senare beslag i mässing, höjd ca 81, 115x60 cm

Särö

fanérskador, ngt blekt

481803

2017-09-16