Bergère, gustavianskt stockholmsarbete
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BERGÈRE, gustavianskt , träskuren dekor, uppvängd rygg krönt av blad och rosor, frontsarg med hörnfleuroner, kannelerade ben med godronnerad överkragning, skador och bortfall i förgyllningen
Särö
481831
2017-09-16