Bergère, gustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERGÈRE, gustavianskt , träskuren dekor, uppvängd rygg krönt av blad och rosor, frontsarg med hörnfleuroner, kannelerade ben med godronnerad överkragning, skador och bortfall i förgyllningen

Särö

481831

2017-09-16