Spansk skola, 1700-tal, olja

Spansk skola, 1700-tal, olja
Spansk skola, 1700-tal, olja
Spansk skola, 1700-tal, olja
Spansk skola, 1700-tal, olja

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPANSK SKOLA (1700-tal): Religiös scen, olja på duk, 39x62 cm

Dubblerad, retuscher

481859

2017-09-05