Inge Schöler gouache
Klubbat för:
12 000 SEK
6 000 SEK
INGE SCHÖLER (1908-1971), blomsterstilleben, signerat Inge Schiöler i blyerts, gouache på papper, ca 43 x 37 cm
Proveniens: Fållans Gård, Trångsund
Ramen stämplad Svensk Franska Konstgalleriet
Visst färgbortfall.
481863
2017-09-04