Ruth Kihlstrand oljemålning

Ruth Kihlstrand oljemålning
Ruth Kihlstrand oljemålning
Ruth Kihlstrand oljemålning
Ruth Kihlstrand oljemålning
Ruth Kihlstrand oljemålning
Ruth Kihlstrand oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUTH KIHLSTRAND (1900-tal): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad och daterad Ruth ... Kihlstrand 1954, ca 58x48 cm

481898

2017-09-05