Oidentfierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England): Landskap med väderkvarn, olja på duk, signerad och daterad T.A. Heatcote 1900, ca 30,5x41 cm

481899

2017-09-05