Oidentfierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England): Landskapsmotiv, olja på pannå, signerad T D, ram märkt T Dawson, ca 30x39 cm

481902

2017-09-05