Charles De Groux, olja på pannå

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHARLES DE GROUX (Comines 1825-1870 Bryssel): Vinterlandskap, signerad och daterad Groux 1849, olja på pannå, 25,5x30,5 cm

481904

2017-09-06